Pramogaukite

Sveikatinimas

Basų kojų takas ir lauko muzikos instrumentų alėja

Lauko muzikos instrumentų ir Basų kojų takas prasmingo laisvalaikio užimtumo vieta jaunimui, šeimoms, senjorams. Basų kojų paklotas – tai visiškai natūralus, gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo keliaujama basomis per smėlio smilteles, natūralias samanas, grublėtus kankorėžius. Lauko muzikos instrumentai ne tik sukuria garsą, kuriuo norisi dalintis, ugdo žmogaus pažintines, emocines bei psichines galias.

Basų kojų takas veikia tik sezono metu.

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Haloterapija – druskų kambarys

Haloterapija – tai nemedikamentinis gydimas, dirbtinai sukuriant druskų kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra ir pastoviu oro drėkinimu. Druskų kambario sienos, lubos ir grindys padengtos druskos sluoksniu. Per specialias angas į patalpą pučiamas sausas druskos aerozolis. Druskos detalės tokios mažos, kad pasiekia ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus, lengvai nusėda ant odos paviršiaus. Druska pasižymi uždegimą slopinančiu, bronchus atpalaiduojančiu, gleives skystinančiu poveikiu bei saugo kvėpavimo takus nuo infekcijų. Buvimas tokioje aplinkoje teigiamai veikia bendrą žmogaus savijautą. Gydymo eigoje vyksta teigiami imuninės sistemos poslinkiai, sustiprėja imunitetas, kuris priešinasi bakterinei ir virusinei infekcijai.

Dalyvių skaičius: 6 asm.

Būtina išankstinė registracija!

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Kvapų ir ramybės kambarys

Kvapų ir ramybės kambarys – saugi ir jauki erdvė, skirta pailsėti bei stiprinti  emocinę sveikatą. Jusles švelniai veikianti multisensorinė įranga leidžia nurimti, atsikratyti susikaupusio nerimo ar agresijos, gerinti psichologinę savijautą. Pojūčių ugdymas padeda „grįžti į save“, sutelkti dėmesį, išlaisvina kūrybiškumą ir vaizduotę. Ši relaksacinė erdvė tinkama visiems, jaučiantiems įtampą, patiriantiems intensyvius psichologinius išgyvenimus, stokojantiems būdų nurimti bei norintiems sustiprinti emocinę sveikatą ir rasti pusiausvyrą. Kvapų ir ramybės kambarys, kaip ir visos Pasvalio bibliotekos erdvės yra pritaikytos asmenims, turintiems įvairią negalią – esame iniciatyvos „Biblioteka visiems“ dalis. Apsilankymas Kvapų ir ramybės kambaryje – nemokamas.

Galima lankytis individualiai ir grupėmis iki 10 žmonių.

Būtina išankstinė registracija!

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Masažo salonas „Epionė“

Kineziofitnesas – kūno funkcionalumą atstatančios mankštos. Treniruočių metu mokomės pažinti savo kūną, suprasti jo siunčiamas žinutes. Dirbame su kūnu: dubeniu, krūtinės ląsta, kaklu, pečių juosta. Veidu: mimikos raumenys, kramtomieji raumenys.

Masažai. Manualinio raumenų testavimo metodu atliekama diagnostika. Masažai parenkami individualiai. Atliekama – viso kūno raumenų tonuso balansavimo masažas, segmentinis masažas, giluminių audinių manualinė terapija, modeliuojantis kūno masažas, manualinė veido plastika, segmentinis ir pilnas veido masažas.

Būtina išankstinė registracija!

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras

Sveikatos stiprinimo renginiai. Biuro vykdomos programos: Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa (suaugusiems). Ankstyvosios intervencijos programa jaunimui. Įmonių darbuotojų kompetencijos didinimo programa. Mokyklų darbuotojų psichinės sveikatos didinimas. Priklausomybės konsultavimo paslaugos suaugusiems. Psichologinės gerovės stiprinimo paslaugos (psichologo konsultacijos). Savižudybių prevencijos mokymai. Kitos sveikatinimo priemonės – žygiai (dviračių, pėsčiomis), įvairios sveikatingumo išvykos. Organizuojamos paskaitos, seminarai, konferencijos.

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Pasvalio sporto ir sveikatingumo klubas

Sporto salė, treniruoklių salė, asmeninės treniruotės su treneriais, paruošimas kultūrizmo ir fitneso varžyboms, sporto ir mitybos programos, grupinės dviračių FITNESS BIKE treniruotės, soliariumas, salės nuoma sportinei veiklai, ROLL masažai.

Dalyvių skaičius: 30 asm.

Būtina išankstinė registracija!

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Pasvalio sporto mokykla

Pagrindinė paskirtis – sportinių gebėjimų ugdymas, sportinis ir rekreacinis švietimas, sporto klubų veikla, sporto įrenginių eksploatavimas, vaikų poilsio stovyklų organizavimas, maitinimo paslaugų teikimas, kita sportinė veikla. Pritaikyta asmenims su specialiaisiais poreikiais.

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Pasvalio sporto mokyklos baseinas

Baseine yra keturių takelių plaukimo baseinas, vaikų baseinėlis, sūkurinė vonia, keturios pirtys. Pasvalio baseine yra teikiamos bendro naudojimosi, kineziterapijos vandenyje paslaugos, pritaikyta asmenims su specialiaisiais poreikiais.

Reikalinga speciali apranga, skirta maudynėms – maudymosi kostiumėlis, kepuraitė, akiniai, šlepetės.

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Studija Kūno ir sielos harmonija

Studija Kūno ir sielos harmonija – tai masažo studija, kurioje laukiamas kiekvienas, norintis pasimėgauti ramybe ir poilsiu,  atgauti jėgas po dienos darbų ar stresinių situacijų. Eterinių aliejų ar smilkalų kvapai, atpalaiduojanti meditatyvi muzika bei dėmesingas rankų prisilietimas Jums padės atsipalaiduoti ir pajusti kūno ir sielos harmoniją. Studijoje teikiamos paslaugos: Japoniškas terapinis veido masažas KOBIDO, aromaterapinis RAINDROP masažas (pėdų ir nugaros), marmos taškų masažas (Marma terapija), taškinis pėdų ir plaštakų masažas, anticeliulitinis kojų masažas, klasikiniai kūno masažai: nugaros, pečių juostos, rankų, kojų, viso kūno, REIKI seansai.

Būtina išankstinė registracija!

Skaityti daugiau decoration array
Sveikatinimas

Verta rinktis – pirties ritualai visiems

Pirties ritualai – pirmojo garo, druskos, vantų masažas, paskutinis užėjimas, atliekami visiškoje tyloje. Užsiėmimai vykdomi iš anksto susitarus individualiai, grupėmis. Taip pat galima užsisakyti įvairioms progoms (mergvakariams, prausynoms, gimtadieniams). Trukmė apie 3–4 val. Užsiėmimus pirtininkas gali vesti ir jūsų pirtyje!

Atvykstantiems į užsiėmimus rekomenduojama turėti: pirties drabužių, 1–2 rankšluosčius, chalatą, šiltas kojines, pirties kepurę, šlepetes, lengvų užkandžių.

Skaityti daugiau decoration array
Skip to content