Pilietiškumo žaidynės Pasvalyje


Data: 2023 m. gegužės 13 d. (šeštadienį)

Laikas: 13 val.

Vieta: Pasvalio Kultūros ir poilsio parkas

Pilietinio pasipriešinimo dienos išvakarėse – į Pilietiškumo žaidynes Pasvalyje!

Gegužės 13 d. Pasvalio Kultūros ir poilsio parke vyks PILIETIŠKUMO ŽAIDYNĖS, kurių tikslas – ugdyti reaguoti pasiruošusius bendruomenės narius bei suteikti specialiųjų žinių ir gebėjimų kaip derėtų veikti ekstremalių situacijų metu. Žaidynėse komandos turės įveikti kariškių, policijos, pasieniečių, greitosios medicinos pagalbos ir ugniagesių, civilinės saugos ekspertų bei kitų spec. institucijų parengtas praktines užduotis.

Visi norintys dalyvauti Pilietiškumo žaidynėse, kviečiami suburti komandą (ne daugiau 6 asmenų) ir pasiruošti netikėtiems iššūkiams!

Komanda, geriausiai ir greičiausiai atlikusi visų tarnybų užduotis, LAIMĖS SKRYDĮ ORO BALIONU, 2-osios vietos laimėtojai  – skrydį lėktuvu virš Panevėžio, o 3-osios vietos – 6 bilietus į virtualios realybės filmą „Angelų takais“ M.K. Čiurlionio paveikslų motyvais.

Pilietiškumo žaidynėse dalyvaus Lietuvos kariuomenės, Lietuvos šaulių sąjungos, Gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Panevėžio miesto Greitosios medicinos pagalbos stoties, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Policijos departamento, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus ir kitų organizacijų atstovai. Visos tarnybos ruošia užduotis, kurios būtų įdomios ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams, tad ir dalyvaujantieji, ir pasižvalgyti atėję išmoksite ką nors naujo ir galėsite tai pritaikyti realiame gyvenime.

Itališkos virtuvės šefas Gian Luca Demarco vaišins itališku risotto, paruoštu kariuomenės lauko virtuvėje, gros Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras, Vaškų jaunimo muzikos grupė „Four men“, Alfonso Smetonos 5-osios rinktinės šaulių vyrų ansamblis „Aukštaitis“.

Žaidynių metu lankytojai ir dalyviai galės apžiūrėti kilnojamą fotodokumentinę parodą „KOMUNIZMAS=RAŠIZMAS“.

SUBURKITE SAVO KOMANDĄ, DALYVAUKITE ir LAIMĖKITE SKRYDĮ ORO BALIONU! 
(prizo vertė 750 eur!)

Programa:

13.00 val. – Renginio atidarymas. Sveikinimo žodis. Groja Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras.

13.30 – 16.00 val. – Komandų registracijos pradžia, užduočių atlikimas.

13.30 val. – Diskusija „Pilietinis pasipriešinimas ir mobilizacija. Ar esame pasirengę?“ ir fotodokumentinės parodos „KOMUNIZMAS=RAŠIZMAS“ lankymas.

16.15 val. –  Nugalėtojų paskelbimas.

16.20 – 17.00 val. – Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestro (vad. E. Anskaitis), Alfonso Smetonos 5-osios rinktinės šaulių vyrų ansamblio „Aukštaitis“ (vad. P. Luomanas) ir Vaškų jaunimo muzikos grupės „Four men“ koncertas.

17.00 – 17.30 val. – Žaidynių nugalėtojų apdovanojimas.

Skip to content