Pramogaukite

Edukacijos

Diskgolfas Pajiešmenių parke

Diskgolfas – aktyvaus poilsio nuotykis. Įrengtas 9 krepšių diskgolfo parkas. Diskgolfas yra panašus į įprastą golfą, tik vietoje lazdų ir kamuoliukų naudojame įvairių formų, svorių ir spalvų diskus, kad pataikytume į specialius taikinius – krepšius. Galima žaisti bet kokiu oru, jis tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Žaidimas žavus savo džentelmeniška etika.

Optimalus žaidėjų skaičius 4–6, vienu metu gali žaisti iki 10 žmonių. Yra galimybė priimti iki 45 žaidėjų.

Skaityti daugiau decoration array
Edukacijos

Edukacijos Raubonių vandens malūne-karšykloje-verpykloje

Raubonių vandens malūnas-karšykla-verpykla – vandens malūnas su grūdų malimo ir vilnos apdirbimo technologine įranga.

Vedame ekskursijas „Raubonių melnyč“ ir „Vilnos kelias“, kurių trukmė iki 1 val.

Vilnos vėlimo mokymai – „tapukų“ arba pirties kepurių vėlimas ir kt. gaminiai. Galima įsigyti vilnos karšinio, veltinių ir kt. vilnos gaminių. Trukmė 4–5 val.

Vedame vilnos vėlimo mokymus. Kviečiame apsilankyti vilnos pirtyje. Veltinio pirtis su pirtininko paslauga, trukmė 3–4 val. Krosnyje keptos bandelės, Tatulos upės mėtų arbata, kava.

Skaityti daugiau decoration array
Edukacijos

Edukacijos su žirgais

Lankytojai supažindinami su ūkio gyvūnais, jų auginimo ir rūšies ypatumais, gyvūnus galima liesti bei maitinti, vyksta jojimo žirgais pamokos. Galima švęsti privačias šventes. Edukacija vyksta atviroje erdvėje, su lankytojais visada yra edukatorius arba jojimo treneris. Infrastruktūra iš dalies pritaikyta žmonėms su spec. poreikiais.

Dalyvių skaičius: Iki 30 asm.

Skaityti daugiau decoration array
Edukacijos

Kūryba iš akmens

Kūryba iš akmens, savarankiškas darbas su akmeniu, naudojant šriftinius kaltelius.

Dalyvių skaičius: 1–12 asm., grupėms ir pavieniams asmenims.

Trukmė: 2 val.

Skaityti daugiau decoration array
Edukacijos

Naktis Karpių dvare

Jūsų laukia neužmirštama naktinė kelionė po trijų šimtų metų senumo dvarą, kraują stingdančios legendos ir galimybė prisiliesti prie tamsiosios šio krašto istorijos. Paslaptingas dvaro šeimininkas Jums parodys pačius šiurpiausius kampelius bei papasakos neužmirštamų ir anaiptol ne silpnų nervų žmonėms skirtų istorijų…

Gali dalyvauti asmenys nuo 13 metų amžiaus. Programos dalyviai privalo turėti prožektorius, avėti patogią, neperšlampančią avalynę, dėvėti šiltus rūbus. Galima užsakyti gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams.

Dalyvių skaičius: 10–40 asm.

Trukmė: 1.30 val.

Skaityti daugiau decoration array
Edukacijos

Pabėgimo kambarys „UŽ KADRO“

Muziejaus požemiuose buvo aptikta niekuomet nematyta patalpa. Patekti į ją lengva, tačiau rasti kelią atgal – ne taip paprasta.

Suburkite drąsuolių komandą ir įminkite šią didžiąją paslaptį! Čia nepadės mama, nepaguos močiutė, nebus nei enciklopedijų, nei žinynų. Tik tu, tavo komanda, jūsų protas ir adrenalinas… Viskas arba nieko!

Būtina išankstinė rezervacija!

Skaityti daugiau decoration array
Edukacijos

Reginos keramikos dirbtuvės

Keramikos užsiėmimuose mokoma įvairiais lipdymo būdais formuoti molio dirbinius, juos dekoruoti ir glazūruoti. Mokoma pažinti ir gerbti amatų tradicijas bei kurti savąsias. Temos labai įvairios – tai ir buitinės keramikos (indų) lipdyba ir dekoratyviniai darbai skirti namų interjerui. Programos temos pritaikytos pagal sezoniškumą. Prieš tradicines šventes ir atsižvelgiant į metų laikus, kuriami tam laikotarpiui skirti darbai.  Paliekama vietos ir savo sumanymų įgyvendinimui. Galima švęsti gimtadienius, mergvakarius.

Dalyvių skaičius: 5–12 asm.

Užsiėmimo trukmė: 2 val.

Mėnesio abonementas: 50 Eur.

Skaityti daugiau decoration array
Skip to content