Pramogaukite

Vaikams

Pasvalio atviras jaunimo centras

Jūsų laukia jauki aplinka formaliems ir neformaliems susitikimams, didelis TV ekranas įvairioms peržiūroms, multimedija prezentacijoms, kompiuteriai su interneto prieiga, įvairūs žaidimai. Galėsite naudotis 3D spausdintuvais, 3D modeliavimo ir 2D projektavimo, filmų ir nuotraukų redagavimo programomis, garso ir vaizdo programavimo įranga, fotoaparatu su 360 laipsnių kamera, grafine planšete piešimui, foto negatyvų skeneriu, programiniais paketais interneto puslapių kūrimui, robotų programavimui, mikroskopu ir teleskopu. Arba galėsite dalyvauti tokiose edukacinėse programose kaip „Šviesos GRAFFITI“ ar „Po žvaigždėtą dangų“. Edukacijų erdvėje talpinama iki 40 žmonių

Skaityti daugiau decoration array
Vaikams

Pasvalio riedlenčių parkas

Riedlenčių parko elementai imituoja gatvės architektūroje sutinkamas erdves – pritaikyti rampiniams paspirtukams, riedlentėms, BMX dviračiams ir riedučiams – suprojektuoti maloniam kasdieniam laisvalaikio praleidimui su galimybe treniruotis profesionaliems sportininkams. Parke visi elementai išdėstyti tarpusavyje logiška seka, kad vienas su kitu nesikirstų, išlaikyti saugūs atstumai. Yra didelės ir mažos rampos.

Darbo laikas: Veikia visus metus

Skaityti daugiau decoration array
Vaikams

Raubonių pramogų parkas

Raubonių parkas įsikūręs šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio, patogioje susisiekimo vietoje šalia Via Baltija automagistralės. Dinozaurų, drakonų ir milžiniškų vabalų parke pamatysite daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų, bei judančių drakonų. Tarzano take išvysite gyvūnus iš viršaus. Smagios pramogos, atrakcionai šeimoms, grupėms, komandiniai žaidimai. Galima Švęsti privačias šventes. Parkas talpina iki 500 žmonių.

Skaityti daugiau decoration array
Vaikams

Sensorinis kambarys „Vaivorykštė“

Sensorinio kambario aplinka skatina pirminius lytėjimo, skonio, regos, garso, kvapo ir judėjimo pojūčius. Tai intensyvus pasaulis, kuriame visi pojūčiai – rega, klausa, uoslė, jutimas – yra mankštinami vienu metu. Kambarys skirtas ne tik atsipalaidavimui – tinkamas vaikams, turintiems specialiųjų poreikių, dėmesio ir aktyvumo sunkumų, įvairių raidos sutrikimų, esant klausos ar regos susilpnėjimui. Galima švęsti gimtadienius, bei kitas šventes.

Sensoriniame kambaryje „Vaivorykštė“ apsilankymai individualūs. Telefonu rezervuojamas laikas, seanso metu būna tik žmogus rezervavęs laiką ir su juo atvykę asmenys. Patalpose telpa 12 asmenų.

Skaityti daugiau decoration array
Skip to content