Žaidimas socialiniuose tinkluose #LithuaniaCoCreate

Gerbiamieji, geriausios istorijos ne tik tos, kurias patiriame patys bet ir tos, kuriomis norisi dalintis!

Dėkojame, kad prisidedate.

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra  „Keliauk Lietuvoje“, skatindamos užsienyje gyvenančiuosius skleisti žinią apie ​Lietuvą bei kviesti čia atvykti, inicijuoja žaidimą socialiniuose tinkluose #LithuaniaCoCreate.

Asmenys, turintys lietuviškų šaknų ir šiuo metu gyvenantys užsienyje ar kitų valstybių piliečiai, sužavėti Lietuva, raginami žaisti #LithuaniaCoCreate. Tereikia kelti nuotraukas su Lietuvos vaizdas į socialinius tinklus, kviesti sekėjus atvykti į Lietuvą ir laimėti prizų. Žaidimo taisyklės pateikiamos „Keliauk Lietuvoje“ tinklalapyje www.Lithuania.travel:

– lietuvių kalba https://lithuania.travel/lt/naujiena/zaidimas-lithuaniacocreate

– anglų kalba https://lithuania.travel/en/naujiena/invite-others-to-come-to-lithuania

– vokiečių kalba https://lithuania.travel/de/naujiena/gewinnspiel-lithuaniacocreate

Žaidimas inicijuotas siekiant suburti visus lietuvius ir užsieniečius, kuriems patinka Lietuva, kviesti čia dar neviešėjusius atvykti ir pažinti mūsų šalį. Ypač norime paskatinti dalyvauti žaidime diasporos atstovus, atvyksiančius dalyvauti 100-metį mininčioje Dainų šventėje ar aplankyti Lietuvos. Esame tikri, kad ne tik diaspora, bet ir viešojo bei privataus sektoriaus atstovai taps geriausiais mūsų turizmo ambasadoriais savo draugams, šeimos nariams ar bendradarbiams, nė karto nebuvusiems Lietuvoje.

Maloniai prašome prisijungti prie šios iniciatyvos, dalintis informacija bei patiems kviesti nebuvusius Lietuvoje pas mus apsilankyti. Nepamirškite kviesdami atvykti į Lietuvą socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ naudoti #LithuaniaCoCreate. Žaidimas prasidės birželio 26 d. ir vyks iki rugsėjo 26 d. Nugalėtojus paskelbsime rugsėjo 27-ąją – per Pasaulinę turizmo dieną. 

Daugiau informacijos sužinosite,  dalyvaudami žemiau išvardytuose renginiuose:

– Birželio 27 d. Globalios Lietuvos lyderių renginyje „Summer Gathering 2024: Between the Branches of Knowledge“ (Kaunas)

– Birželio 30 d. Pasaulio lietuvių bendruomenės renginyje „Aš esu Lietuva. Sujunkime Lietuvą“ (Vilnius);

– Liepos 1 d. Pasaulio lietuvių forume „Kuo galiu būti naudingas Lietuvai, nors šiuo metu joje negyvenu?” (Vilnius).

Kitos naujienos
Decoration Decoration Daugiau naujieų
Skip to content