Kelionių projektas „Pažinkime Lietuvos dvarus“

Lietuvos pilių ir dvarų asociacija išleido naują Lietuvos pilių ir dvarų žemėlapį. Žemėlapiu naudotis galima užsukus į mūsų Turizmo informacijos centrą.

Atvykti ir atrakinti duris į istorinio kultūros paveldo objektų duris kviečia pilys ir dvarai visoje Lietuvos teritorijoje. Aplankyti galima skirtingus, ir atstatytus, vėl atgijusius, dažnai kultūros ir tradicijų puoselėjimo veiklų pilnus istorinius objektus, ir dar restauruojamus dvarus. Čia – kiekvieno iš mūsų praeities ir identiteto dalelė.

Asociacijos kartu su Latvijos ir Estijos partneriais 2018 metais rengtas projektas, kvietęs keliauti ir pažinti Baltijos šalių dvarus turėjo didelį pasisekimą. Sulaukta nuostabių atsiliepimų ir klausimų, ar bus, kada gi bus rengiamas dar vienas toks kelionių ir pažinimo žaidimas. Išties džiugina tai, kad 2023 m. vasarą keliautojai ir vėl laukiami, kviečiami atrakinti vis naujas duris į praeities istorijas saugančius paveldo objektus.

Norėdami dalyvauti projekte, keliautojai turi atsispausdinti keliautojo kortelę. Kortelę lankytojai gali gauti ir kiekvienoje projekte dalyvaujančioje pilyje ar dvare.

Kitos naujienos
Decoration Decoration Daugiau naujieų
Skip to content