Jau gegužės 1-ąją startuoja tarptautinė turizmo akcija „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“

Septintasis sezonas, kuriame vėl siūlome keliauti po Žiemgalos kraštą – Bauskės (Latvija), Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio (Lietuva) savivaldybes.

Kelionių akcijos tikslas – skatinti turizmą Latvijos ir Lietuvos pasienio regione, sukuriant bendrą turistinį maršrutą bei populiarinant lankytinas vietas.

Kelionių akcijoje gali dalyvauti visi Latvijos ir Lietuvos gyventojai, sulaukę 7 metų, kartu su šeima ir draugais. Visi akcijos objektai pasiekiami bet kuriuo paros metu ir yra nemokami.

Akcijos dalyviai turi aplankyti 16 objektų, kurie yra akcijos lankstinuke, prie kiekvieno iš jų atlikti nurodytą užduotį ir pasidaryti asmenukę. Dalyvis, pateikęs teisingą užduoties atsakymą ir nuotrauką (telefone ar fotoaparate), kurioje matosi jis pats ir akcijos objektas, gaus antspaudą akcijos lankstinuke. Pateikti reikia vienam iš šių turizmo informacijos centrų: Bauskės, Vecumniekų, Biržų, Pasvalio, Pakruojo arba Joniškio! Be to, kiekvienam akcijos dalyviui padovanosime atminimo suvenyrą – atviruką su lankytinomis vietomis.

Iki rugsėjo 1 d. teisingai užpildytą lankstinuko anketą privalote pateikti į vieną iš aukščiau paminėtų turizmo informacijos centrų. Tik tuomet dalyvausite loterijoje ir galėsite laimėti pagrindinį prizą – vieną iš 8 dviračių.

Baigiamasis akcijos renginys ir nugalėtojų apdovanojimai vyks 2023 m. rugsėjo 9 d. Skaistkalnėje (Latvija).

Akcijos taisykles ir daugiau turizmo informacijos rasite Facebook paskyroje Kaiminizemgale ir svetainėje https://sites.google.com/…/kaiminize…/nolikums-nuostatai

Other news
Decoration Decoration More news
Skip to content